Contacteer ons

Neem contact met ons op over alles wat met ons bedrijf of onze diensten te maken heeft.
We zullen ons best doen om zo snel mogelijk contact met u op te nemen.

MACQ S.A./N.V..
Rue de l'Aéronef / Luchtschipstraat 2
1140 Brussels
Belgium
+32 2 610 15 00
contact@macq.eu
BTW: BE0402 226 831
Google Maps


Uw directe contactpersoon.

Verkoop


 

Brussel, Wallonië, Luxemburg, Frankrijk & Zuid-Europa



Alain Dagonnier
alain.dagonnier@macq.eu
+32 491 710 310

Vlaanderen



Gert Van Winkel
gert.vanwinkel@macq.eu
+32 491 710 324

Noord-Amerika, VK, Ierland & Zuid-Afrika



Steve Collins
steve.collins@macq.eu
+33 6 58 39 25 83

Nederland, Zuid-Amerika, Noord- & Oost-Europa



Pierre Boutaine
pierre.boutaine@macq.eu
+32 491 710 373

Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland & Turkije




Christoph Staudt
christoph.staudt@macq.eu
+32 491 710 308

Frankrijk & Zuid-Europa



Mehdi Cherfi
mehdi.cherfi@macq.eu
+33 7 62 79 20 17

Afrika, Midden Oosten



Zoubir Mzali
zoubir.mzali@macq.eu
+32 491 710 351

Azië-Pacific



Ka Kit Mok
kakit.mok@macq.eu
+32 491 710 377

Verkeersleiders



Olivier Dascotte
olivier.dascotte@macq.eu
+32 491 710 374

Technische ondersteuning


 

Support



Dirk Vrancken
dirk.vrancken@macq.eu
+32 491 710 387

projectintegratie



Yassine El Jebari
yassine.eljebari@macq.eu
+32 491 710 337